Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Фильтр

Тестеры косметики
Класс косметики
Технология

Последние отзывы:

Магазин Свитнес.
16:18:59, 11-08-2022
Оценка
Комментарий: Доброго дня, Олена! Поставку цього бренду очікуємо приблизно через...

Ольга Вишньовська.
23:13:37, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Тепер одна з улюблених! ^_^ Чорний насичений колір, зручна...

Міла Крук.
18:26:50, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Емульсія подобається, пори звужує, вбирається досить швидко....

Олена Мовчан .
12:32:41, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Коли буде в наявності? Дуже хочу замовити, і ще арбутин від цього ж...

Анна Гутор.
12:20:42, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Дуже гарно знімають набряки вранці, шкіра гладенька, рідини багато....

Показано 1 - 15 из 157 товаров
Показано 1 - 15 из 157 товаров

Лечение – важный этап в 10-ступенчатом корейском уходе

Переходим от очищения и тонизирования кожи к ее лечению. Вы уже очистили и подготовили кожу к дальнейшему уходу, и теперь вас ожидает лечебная и функциональная косметика.

Здесь важно определиться, какую проблему вам необходимо решить в текущий момент. Отбеливание? Борьба с морщинами? Прыщи и жирная кожа? Исходя из этого и выбирается узконаправленное средство.

В корейской 10-ступенчатой системе ухода за кожей на лечение отводится шестой шаг, который включает в себя:

ампулы/сыворотки для всего лица – очень концентрированные и насыщенные активными ингредиентами жидкие субстанции. Наносятся на все лицо, шею и область декольте.

точечные средства, которые наносятся прицельно на отдельные участки кожи (например, точечные сыворотки от высыпаний или для сужения пор).

Пропустить эти шаги могут позволить себе только девочки в 18-25 лет без особых проблем с кожей, которым достаточно ежедневного увлажнения эссенцией.

Всем остальным – обязательно к использованию! Или сыворотка или точечное средство должно быть в вашей рутине на постоянной основе.

В нашем магазине Sweetness можно без труда подобрать корейскую сыворотку или ампулу для решения вашей проблемы, будь то прыщи, веснушки или старение. Если же у вас возникнут сложности в выборе из-за разнообразного ассортимента, то наши специалисты с удовольствием проконсультируют и посоветуют правильное средство.

Корейская бьюти-рутина с нами – это легко!

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ