Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Последние отзывы:

Магазин Свитнес.
16:18:59, 11-08-2022
Оценка
Комментарий: Доброго дня, Олена! Поставку цього бренду очікуємо приблизно через...

Ольга Вишньовська.
23:13:37, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Тепер одна з улюблених! ^_^ Чорний насичений колір, зручна...

Міла Крук.
18:26:50, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Емульсія подобається, пори звужує, вбирається досить швидко....

Олена Мовчан .
12:32:41, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Коли буде в наявності? Дуже хочу замовити, і ще арбутин від цього ж...

Анна Гутор.
12:20:42, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Дуже гарно знімають набряки вранці, шкіра гладенька, рідини багато....

Показано 1 - 5 из 5 товаров
Показано 1 - 5 из 5 товаров

Корейская пузырьковая маска

Как и вся странная и сенсационная косметика, пузырьковые маски (Bubble Mask) также являются оригинальным изобретением корейских производителей.

Это средство представляет собой специальный состав, который при нанесении на кожу начинает пениться мельчайшими пузырьками, быстро увеличиваясь в размерах. Этот забавный эффект мгновенно сделал корейскую пузырьковую маску самым трендовым продуктом в Инстаграм – сотни пользователей с радостью делятся смешными снимками, где их лица словно покрыты пушистым дрожащим пудингом.

Польза пузырьковых масок

Однако пузырьковая маска хороша не только в соц.сетях. Она еще и прекрасно работает, наводя красоту. Принцип ее действия состоит в том, что активный состав реагирует на кислород (поэтому Bubble Mask еще называют кислородной), благодаря чему она начинает пениться. Мелкие пузырьки проникают глубоко в поры, тщательно их вычищая, ускоряют циркуляцию крови, отшелушивают отмершие клетки, насыщают кожу кислородом. Благодаря такому очищению кожа получает все бонусы хорошего массажа.

Обязательно стоит попробовать эту маску для более глубокого очищения кожи. Особенно она придется по душе обладательницам жирной кожи.

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ