Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Последние отзывы:

Магазин Свитнес.
16:18:59, 11-08-2022
Оценка
Комментарий: Доброго дня, Олена! Поставку цього бренду очікуємо приблизно через...

Ольга Вишньовська.
23:13:37, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Тепер одна з улюблених! ^_^ Чорний насичений колір, зручна...

Міла Крук.
18:26:50, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Емульсія подобається, пори звужує, вбирається досить швидко....

Олена Мовчан .
12:32:41, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Коли буде в наявності? Дуже хочу замовити, і ще арбутин від цього ж...

Анна Гутор.
12:20:42, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Дуже гарно знімають набряки вранці, шкіра гладенька, рідини багато....

Показано 1 - 11 из 11 товаров
Показано 1 - 11 из 11 товаров

Точечные средства – 6 шаг в корейской 10-ступенчатой системе ухода

В отличие от остальных шагов он не является обязательным, а применяется только по необходимости.

Здесь используются особые средства для оперативного реагирования, например, для сужения пор на локальных участках кожи, заполнители морщин, точечные средства против воспалений и постакне.

Особой популярностью пользуются точечные средства от прыщей, так как эта проблема актуальна для многих девушек.

Продукция корейских брендов содержит натуральные ингредиенты, оказывающие антибактериальное и антисептическое воздействие, такие как масло чайного дерева,  пчелиный яд, азелаиновая кислота, салициловая кислота и т.д.

Точечные средства от воспалений – это идеальный формат ухода за кожей, так как он попадает точно в цель, при этом не затрагивая здоровые участки кожи. Это позволяет создавать максимальную концентрацию компонентов, снимающих воспаление, успокаивающих, дезинфицирующих, что дает возможность решить проблему с высыпаниями в очень короткие сроки.

В нашем магазине Sweetness вы можете подобрать корейское точечное средство, способное решить именно вашу проблему. Цена на эти товары невысока, но их эффективность при условии регулярного использования несомненно вас порадует.

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ