Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Последние отзывы:

Магазин Свитнес.
16:18:59, 11-08-2022
Оценка
Комментарий: Доброго дня, Олена! Поставку цього бренду очікуємо приблизно через...

Ольга Вишньовська.
23:13:37, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Тепер одна з улюблених! ^_^ Чорний насичений колір, зручна...

Міла Крук.
18:26:50, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Емульсія подобається, пори звужує, вбирається досить швидко....

Олена Мовчан .
12:32:41, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Коли буде в наявності? Дуже хочу замовити, і ще арбутин від цього ж...

Анна Гутор.
12:20:42, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Дуже гарно знімають набряки вранці, шкіра гладенька, рідини багато....

Показано 1 - 15 из 37 товаров
Показано 1 - 15 из 37 товаров

Эксфолиация в корейской 10-ступенчатой системе ухода

Эксфолиация или пилинг (отшелушивание) является 3 шагом корейской бьюти-рутины. Это не ежедневная процедура, однако ее необходимо делать регулярно 1-3 раза в неделю в зависимости от типа кожи и возраста.

Зачем делать пилинг

Наша кожа находится в процессе непрерывного обновления, отторгая мертвые клетки, чтобы выглядеть свежей и чистой. Однако с возрастом или по другим причинам этот процесс замедляется, эпидермис становится толще и грубее, появляются воспаления и шелушения.

Именно поэтому необходимо удалять излишек омертвевших клеток с поверхности кожи, и с этим отлично справляется пилинг.

Виды пилинга

Механический – проводится с помощью:

  • Скрабов, которые подойдут для жирной и проблемной кожи;
  • Пилинг-скаток, незаменимых в уходе за сухой и чувствительной кожей.

Химический – где в качестве эксфолиантов используют кислоты (АНА, ВНА, РНА). Кислотные пилинги выпускаются корейскими производителями в самых разных форматах: сывороток, салфеток, пэдов, одноразовых ватных палочек.

В нашем магазине Sweetness вы можете пробрести любой нужный вам эксфолиант, будь то скраб, пилинг-скатка или кислотная сыворотка. Наши консультанты с удовольствием посоветуют вам подходящие средства.

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ