Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Фильтр

Последние отзывы:

Магазин Свитнес.
16:18:59, 11-08-2022
Оценка
Комментарий: Доброго дня, Олена! Поставку цього бренду очікуємо приблизно через...

Ольга Вишньовська.
23:13:37, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Тепер одна з улюблених! ^_^ Чорний насичений колір, зручна...

Міла Крук.
18:26:50, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Емульсія подобається, пори звужує, вбирається досить швидко....

Олена Мовчан .
12:32:41, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Коли буде в наявності? Дуже хочу замовити, і ще арбутин від цього ж...

Анна Гутор.
12:20:42, 10-08-2022
Оценка
Комментарий: Дуже гарно знімають набряки вранці, шкіра гладенька, рідини багато....

Показано 1 - 3 из 3 товаров
Показано 1 - 3 из 3 товаров

Корейский лосьон для лица

В корейской 10-ступенчатой системе ухода за кожей это самое загадочное средство. На каком этапе его использовать? Какая разница между лосьоном и эмульсией? Еще большую путаницу вносит европейская терминология, определяющая лосьон как молочко для снятия макияжа. Да и Википедия твердит, что это очищающее средство на спиртовой основе.

Но корейский лосьон – это нечто совершенно иное. Это разновидность корейского крема, только с облегченной текстурой. Но функции у них одинаковые – запечатывание влаги в коже, которое осуществляется на 9 шаге корейской бьюти-рутины.

Лосьон, как и эмульсия, послужит прекрасной альтернативной крему в случаях:

  • Утреннего ухода, чтобы создать комфортную нежирную и нелипкую основу под макияж;
  • Летнего ухода, когда кремы кажутся слишком плотными;
  • Ухода за жирной кожей, которой требуется легкая консистенция, не забивающая поры.

Корейский лосьон на самом деле очень комфортное средство. В нашем магазине Sweetness вы найдете лосьоны в широком ассортименте, а правильный выбор вам помогут сделать наши консультанты и наличие большого количества пробников и миниатюр.

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ