Магазин працює та готовий приймати замовлення. Особливості роботи під час війни.

Последние отзывы:

Лариса Конюская.
10:17:34, 19-08-2022
Оценка
Комментарий: Выражаю большую благодарность магазину и сервис который они...

Юлія Данюк.
14:41:35, 18-08-2022
Оценка
Комментарий: Підійшов моїй комбінованій шкірі. Наношу після етапу очищення, як...

Катерина Іванівна Волкова.
10:31:21, 16-08-2022
Оценка
Комментарий: Якщо всю нижню третину волосся змащувати цим філлером і залишати у...

Татьяна Прилепина.
15:10:13, 15-08-2022
Оценка
Комментарий: Кремчик чудовий! Маю дуже суху шкіру навколо очей, зі зволоженням...

Екатерина Варламова.
13:43:24, 12-08-2022
Оценка
Комментарий: Очень понравилась Пенка) У меня жирная чувствительна кожа склонная...

Показано 31 - 45 из 47 товаров
Показано 31 - 45 из 47 товаров

Мама – самый важный человек в нашей жизни. И сейчас в это тяжелое для всех нас время можно сделать свою маму немного счастливее, приобретя ей прекрасный подарок на День матери!

День матери является прекрасной возможностью отблагодарить маму за ту любовь и заботу, которую вы получали в детстве. Вдохновитесь нашими идеями о подарке для мамы и выберите его из широкого ассортимента нашей корейской косметики и подарочных наборов.

Косметика всегда нужна каждой женщине, а мамы чаще всего жалеют денег на уход за собой. Поэтому мы выбрали самые действующие средства с доказанными активными компонентами на интенсивное антивозрастное действие. Пусть наши мамы остаются молодыми как можно дольше!

Также отличным подарком для мамы будет косметический набор. Мы предлагаем хорошо упакованные подарочные наборы средств по уходу за кожей, а также наборы дорожных версий – хороший случай попробовать премиум-косметику.

Подарите маме качественную заботу о красоте и отпразднуйте замечательный День матери!

Schedule

Особливості роботи магазину під час війни:

  • Кол-центр магазину працює в звичайному режимі з 10-00 до 17-00 з понеділка по п’ятницю. Також по всім питанням можна звертатися на e-mail: sales@sweetness.com.ua
  • Графік і швидкість доставки посилок зараз дуже залежать від роботи Нової Пошти. Наразі наше відділення робить відправки щодня. Тому якщо ви зробите замовлення до 15.00, то воно буде відправлено день в день. На період воєнного стану ми працюємо щодня, щоб ви могли отримувати свої замовлення якомога швидше.
  • Список робочих відділень Нової Пошти оновлюється кожен день. Якщо при оформленні замовлення ви не знайшли в списку свого відділення (можуть бути відсутні цілі міста) - перевірте на сайті Нової Пошти чи воно працює. Якщо ви впевнені, що відділення працює - вкажіть це в полі для коментарів і ми уточнимо цю інформацію перед відправленням.
  • На період воєнного часу ми додаємо подарунки на одного клієнта в день незалежно від кількості замовлень ( наприклад, якщо ви оформили два замовлення кожне на 1000грн, то вони будуть об’єднані і подарунки додані до одного замовлення). Тяжка ситуація з новими поставками вимусила нас прийняти таке рішення. Дякуємо за розуміння!
  • Всі інші плюшки - безкоштовна доставка від 599грн, наложка без комісії - наразі актуальні. Частину доходу від замовлень ми будемо перераховувати на допомогу ЗСУ. Звітуємо в інстаграмі та за посиланням

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость:
Итого, к оплате:
Продолжить покупки Оформить заказ