Зміст

Загальні положення.
Використання сайту та реєстрація на Сайті.
Порядок оформлення замовлень.
Оплата та ціна на товар.
Поставка товару. Якість та комплектність товару.
Обмін товару
Конфіденційність та персональні дані
Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
Виняткові права


1. Загальні положення

1.1. Ця Угода визначає умови використання Користувачами (Покупцями) матеріалів та сервісів сайту sweetness.com.ua (далі – Сайт, веб-сайт, інтернет-магазин)

1.2. Ця угода відповідно до ст. ст. 633, 641, 699 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) та адресована невизначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), що бажає придбати товари в інтернет-магазині sweetness.com.ua.

1.3. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач (Покупець) вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.

1.4. Адміністрація Сайту (власник сайту sweetness.com.ua та/або уповноважені ним особи) має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода набуває чинності після розміщення її на Сайті. У разі незгоди Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

1.5.Покупець погоджується з даною публічною офертою в цілому та без застережень при оформленні Замовлення на Сайті.

1.6.Відвідувач (Покупець) користуючись сайтом, реєструючись на сайті та/або роблячи замовлення погоджується з тим, що всі умови цієї Угоди Угоди йому зрозумілі і він приймає його повністю і беззастережно.

2. Використання сайту та реєстрація на Сайті

2.1. Сайт sweetness.com.ua (далі «sweetness.com.ua» або «Сайт») дозволяє переглядати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. Для формування замовлень на Сайті Користувач (Покупець) може пройти процедуру реєстрації та внести необхідні дані згідно з анкетою.

2.3. При реєстрації на Сайті Користувач (Покупець) зобов'язується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані для виконання Адміністрацією Сайту своїх зобов'язань перед Користувачем (Покупцем) та доставки йому оплаченого Товару.

2.4. У процесі реєстрації на Сайті Користувач (Покупець) вказує логін (його e-mail) та пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Користувач (Покупець) зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, зазначені під час реєстрації, зберігати ці дані у недоступному для сторонніх місці. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіну та паролю, відповідальність несе виключно Покупець.

3. Порядок оформлення Замовлень.

3.1. Відвідувач (Покупець) оформляє замовлення самостійно шляхом натискання кнопки “купити” та “оформити замовлення”. Після оформлення замовлення покупцю буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення, на зазначені при оформленні замовлення контакти, та наявність товару або про передбачувану дату надходження товару у разі його відсутності.

3.2. Замовлення розміщується покупцем на сайті sweetness.com.ua

3.3. Розміщуючи замовлення на сайті, Відвідувач приймає той факт, що всі основні параметри товару вказані на сайті, і є достатніми для здійснення усвідомленого акцепту з боку Відвідувача (Покупця). Адміністрація сайту не доповнює характеристики товару, зокрема на прохання Покупця.

3.4.Роблячи замовлення на знижений товар, Покупець погоджується з причинами уцінки, вказаними на сайті. Знижений в ціні товар поверненню та обміну не підлягає.

3.5. Роздрібне замовлення:

3.4.1. Має обмеження за мінімальною сумою - 100грн.

3.4.2. Оплата за роздрібне замовлення здійснюється на картковий рахунок, вказаний на сайті у розділі «Оплата та доставка» або на умовах післяплати.

3.4.5 Адміністрація сайту має право змінювати банківські реквізити на оплату. Адміністрація сайту не несе відповідальності за оплату Покупцем на недійсні реквізити.

4. Оплата та ціна на товар

4.1. Покупець здійснює оплату протягом 3 робочих днів з дня розміщення замовлення на сайті sweetness.com.ua.

4.2. Порядок оплати: або 100% передоплата на банківський рахунок, зазначений на сайті, або в порядку післяплати

4.3. У разі не оплати протягом 3 робочих днів з дня розміщення Покупцем замовлення, Адміністрація сайту має право анулювати замовлення

4.4. При оплаті банківського рахунку Покупець зобов'язаний вказати номер замовлення у призначенні платежу.

4.5. При оплаті в порядку післяплати витрати на післяплату сплачує Продавець.

4.6. Відвідувач (Покупець) погоджується з тим, що ціна на товар, відкладений ним у «кошик», його асортимент та кількість, будуть актуальними лише на момент формування «корзини» та можуть змінюватися, якщо покупка не була остаточно оформлена шляхом натискання кнопки «оформити замовлення ", "підтвердити замовлення".

5. Постачання товару. Якість та комплектність товару.

5.1. Адміністрація сайту опрацьовує замовлення протягом 3 робочих днів після отримання грошей на банківський рахунок.

5.2. У разі відсутності товару, зазначеного на Сайті, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, що не залежать від Адміністрації, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Відвідувач (Покупець) інформується протягом 1 робочого дня шляхом надсилання йому повідомлення. Покупцеві буде запропоновано товар у заміну відсутнього або повернено гроші.

5.3. Приєднуючись до цієї Угоди та оформляючи замовлення, Користувач (покупець) підтверджує, що ознайомлений із розділом Сайту «Оплата та доставка»; погоджується з ним та розуміє повною мірою. Адміністрація залишає за собою право змінити термін доставки замовлення з повідомленням користувача.

5.4. Постачання товару проводиться у форматі «від виробника» (можливо без стікерів та інших супутніх елементів), при цьому Адміністрація сайту розміщує дані особливості в характеристиках товару на сайті та не несе відповідальності, якщо Покупець з ними не ознайомився.

5.5. Скарги Покупців щодо комплектності або збереження товару приймаються лише за умови пошкодження товару при транспортуванні Новою поштою, якщо посилка була розкрита в офісі Нової пошти та був складений акт огляду працівниками Нової пошти про пошкодження посилки з детальною вказівкою, що саме було пошкоджено, а також вартість посилки не було компенсовано Новою поштою. У разі дотримання зазначених умов Адміністрація сайту здійснює повну компенсацію пошкодженого товару.

5.6. Терміни придатності на товар вказані на сайті, Покупець самостійно відповідає за їх перевірку та роблячи замовлення, погоджується з такими термінами.

5.7. Доставка товару Покупцеві здійснюється виключно постачальниками, вказаними на сайті у розділі «Оплата та доставка»

5.8. Доставка товару оплачується згідно тарифів, вказаних у розділі "Оплата і доставка"

6. Обмін товару

6.1. Обміну підлягає виключно товар із виробничим/заводським браком

6.2. Відвідувач (Покупець) погоджується з тим, що придбаний ним Товар не підлягає обміну та поверненню у разі, якщо:

Це не ходовий товар та знижений у ціні товар
Товар був у вживанні, порушена цілісність упаковки та/або комплектність, відсутні бирки тощо.
Якщо у покупця виявилася алергічна реакція чи індивідуальна непереносимість

7. Конфіденційність та персональні дані

7.1. Інформація, що надається Користувачем (Покупцем), є конфіденційною. Адміністрація сайту використовує інформацію про Користувача (Покупця) з метою виконання Замовлень Відвідувача (Покупця), якщо інших цілей не зазначено в цій Угоді.

7.2. Заповнюючи реєстраційну анкету на сайті sweetness.com.ua, Відвідувач (Покупець) добровільно дає згоду на збір та обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту з наступною метою: дані, які надає Відвідувач (Покупець) під час реєстрації на Сайті, будуть використовуватися для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про Замовлення, відправлення телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, для збору та ідентифікації відгуків про товари та магазин, або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту sweetness.com.ua, в інших комерційних цілях.

7.3. Для цілей, передбачених цим пунктом, Адміністрація має право надсилати листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Відвідувача (Покупця), а також надсилати SMS-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті номер, якщо це необхідно для виконання замовлення Користувача ( Покупця). Адміністрація має право здійснювати запис телефонних дзвінків із Відвідувачем (Покупцем) з метою подальшого аналізу, покращення сервісу або врегулювання спірних ситуацій, на що Відвідувач (Покупець) дає свою беззастережну згоду.

7.4. Покупець дає право Адміністрації здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані до баз даних Адміністрації (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (при необхідності). Адміністрація зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати та не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Адміністрацією на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

7.5. У разі небажання отримувати розсилку про рекламні акції, нові продукти тощо, Відвідувач (Покупець) має право відмовитися від неї шляхом надсилання листа Адміністрації.

7.6. Адміністрація не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, що надається Відвідувачем (Покупцем) під час реєстрації на веб-сайті sweetness.com.ua та оформленні Замовлення. Відвідувач (Покупець) несе відповідальність за достовірність зазначеної під час реєстрації на веб-сайті та оформлення Замовлення інформації погоджується на всі ризики, пов'язані з недостовірністю такої інформації.

8. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

8.1. Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-які помилки та неточності, які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на цьому веб-сайті. Адміністрація докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на сайті Інтернет-магазину. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і тих, що маються на увазі.

8.2. У разі не актуальності матеріалів на сайті sweetness.com.ua не зобов'язується оновлювати їх. Sweetness.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання матеріалів цього сайту.

8.3. Адміністрація не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки Відвідувачів (Покупателі) веб-сайту, залишені як коментарі або огляди.

8.4. Адміністрація не несе відповідальності за можливі протиправні дії Відвідувача (Покупця) щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Відвідувача/Покупця.

8.5. Адміністрація не несе відповідальності за збитки, або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим веб-сайтом, його використанням або неможливістю використання.

8.6. Адміністрація не несе відповідальності за втрату Користувачем (Покупцем) можливості доступу до свого облікового запису на сайті sweetness.com.ua (втрату логіну, паролю, іншої інформації).

8.7. В цілях вищевикладеного Адміністрація залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Інтернет-магазину Користувачів (Покупців), що створюють проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Відвідувачами (Покупцями), або Відвідувачів (Покупців), що порушують вимоги Угоди.

8.8. Адміністрація веб-сайту, в т.ч. не несе відповідальності за:

8.8.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок у телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.

8.8.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем, операторів доставки та за затримки, пов'язані з їхньою роботою.

8.8.3. Належне функціонування Сайту у випадку, якщо Відвідувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов'язань щодо забезпечення користувачів такими засобами.

9. Виняткові права

9.1. Всі об'єкти, доступні за допомогою сервісів Сайту sweetness.com.ua, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об'єкти (далі - зміст сервісів), а також будь-який контент, розміщений на веб-сайті sweetness.com.ua є об'єктами виняткових прав Адміністрації, Користувачів та інших правовласників.

9.2. Використання контенту, і навіть будь-яких інших елементів сервісів можливе лише рамках функціоналу, запропонованого тим чи іншим сервісом. Жодні елементи утримання сервісів Сайту sweetness.com.ua, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайту sweetness.com.ua не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу/згоди правовласника. Під використанням маються на увазі, у тому числі: відтворення, копіювання, переробка, розповсюдження на будь-якій основі тощо. Винятком є ​​випадки, прямо передбачені законодавством України. Використання Користувачем елементів утримання сервісів, а також будь-якого контенту для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження імені (або псевдоніма) автора / найменування правовласника збереження відповідного об'єкта у незмінному вигляді. Винятком є ​​випадки, прямо передбачені законодавством України.

9.3. З усіх питань щодо прав, а також з іншими питаннями та пропозиціями Ви можете зв'язатися з нами на електронну адресу: sales@sweetness.com.ua


Товар додано до кошику

Кількість
Всього:

Товарів у кошику: 0 Товарів у кошику: 1

Ціна товарів:
Всього:
Продовжити покупки Перейти до оформлення