
"Я обирала сонцезахист хаотично, просто пробувала щось нове, не знала, що треба перевіряти типи фільтрів, в результаті я брала те, що вибілювало шкіру. У мене було уявлення, що сонцезахист - це якесь страждання"
"Косметологи казали, що сонцезахист просто потрібен, бо це важливий етап. А те, що в мене буде посилюватися акне, якщо шкіра не захищена, я не розуміла, тому не знала як обрати “свій” захист"
"Я боялася, що косметологи просто просувають дорогий бренд, який їм вигідно продавати, а не те, що в першу чергу буде підходити мені"
Чи помічали ви за собою подібні думки?
Вже понад 10 років ми популяризуємо важливість сонцезахисту для здоров'я шкіри.
Проте, на жаль, 9 з 10 наших клієнтів не мають достатньо знань, щоб з першого разу обрати сонцезахист, який не стане пусковим механізмом для утворення комедонів та висипань.
Якщо ви прочитаєте цей матеріал до кінця, то отримаєте чіткий алгоритм, який допоможе з першого разу обрати сонцезахист, який не буде закупорювати пори, провокувати акне, вибілювати чи залишати відчуття липкості.
А бонусом в кінці отримаєте підбірку із 3х топових сонцезахистів до 1000 грн на нових хімічних фільтрах.
Власникам комбінованої шкіри треба бути обережніше з SPF на основі мінеральних (фізичних) фільтрів - зокрема оксид цинку та діоксид титану. Хоч і відомо, що оксид цинку має антисептичні властивості і допомагає боротись з запаленнями, але діоксид титану у великих концентраціях, навпаки, може забити пори.
Крім, того побічним ефектом фізичних фільтрів часто буває відчуття важкості та липкості на шкірі. На практиці, це спонукає дівчат використовувати менше об’єму сонцезахисту, а кількості засобу менше, аніж площа 2-х пальців, недостатньо для захисту. Тому в цілому, це просто ритуал для самозаспокоєння.
Проте, сонцезахисні засоби з новими хімічними фільтрами більш комфортні:
Безпечними вважаються такі хімічні фільтри нового покоління: Uvinul A Plus, Uvinul T 150, Tinosorb S, Mexoryl XL, Tinosorb M та інші.
Ми зробили шпаргалку зі списком найактуальніших фільтрів нового покоління, щоб їх було легко побачити у складі засобу.
Уникайте засобів з потенційно комедогенними інгредієнтами, які можуть стати причиною закупорки пор, а саме:
Натомість буде добре, якщо засіб буде мати зволожуючі, протизапальні компоненти та антиоксиданти у складі, наприклад:
Ці компоненти у складі дадуть вам потрібне зволоження, будуть заспокоювати шкіру, та зменшувати вже існуючі запалення.Таким чином, ви уникнете відчуття важкості та липкості від нашарування догляду, і отримаєте повноцінний етап зволоження і сонцезахисту в одному засобі.
Рівень захисту від променів типу В відповідає цифрі біля напису SPF і повинен бути від 30 до 50 в залежності від сезону і вашого фототипу.
Все що вище 50 (-60) – це чистий маркетинг.
Але є не менш руйнівні промені типу A, і для них існує рейтингова система PA+, яку винайшли азіати.
Промені типу UVA не викликають сонячних опіків, швидше вони змушують шкіру темніти. Ці промені відомі як непомітні вбивці, тому що ви не відчуваєте, що вони впливають на шкіру. Класичний приклад руйнівної дії сонця - цей американський далекобійник, який протягом 29 років регулярно здійснював рейси по одному напрямку. Одна сторона його обличчя практично завжди перебувала на сонці, а інша — в тіні. Ще один наглядний приклад - американські близнючки, одна з яких захищається від сонця, інша нехтує сонцезахистом:
UVA промені своїм впливом сповільнюють оновлення колагену, сприяють його деградації, чим призводять до процесу фотостаріння. Величезна кількість дрібних зморшок та пігментації по всьому обличчю виникають не через вік людини, а через надмірну любов до сонячних ванн.
Рівень захисту від цих променів оцінюється наступним чином:
Мінімум потрібно вибирати +++, але краще підбирати з маркуванням від ++++
Тому замість того щоб:
Можна по-іншому:
Всі ці кроки проходять наші клієнти, коли обирають собі сонцезахист і як результат – з першого разу підібраний засіб, а шкіра захищена від сонця і без висипань.
За допомогою цього алгоритму ми підготували добірку сонцезахисних кремів до 1000 грн, які "легко розподіляються", "швидко поглинаються" і "не вибілюють":
Для тих, хто любить зволожену шкіру, з сатиновим фінішем підійде Beauty of Joseon Relief Sun Rice Probiotics SPF50+ PA++++
Він надасть шкірі природне зволоження, але не буде блищати і добре підійде для застосування під макіяж. Містить чотири фільтри нового покоління Uvinul A Plus, Uvinul T 150, Tinosorb M, Iscotrizinol/Uvasorb HEB.
Для прихильниць матової шкіри - Dr.Ceuracle Cica Regen Vegan Sun SPF 50+ PA++++
самий популярний засіб для комбінованої шкіри: має матовий фініш, у складі багато антиоксидантів та протизапальних компонентів . Містить фільтри нового покоління Uvinul A Plus,Uvinul T 150, Mexoryl SX, Tinosorb S.
Для поціновувачів вологого фінішу підійде Needly Vegan Mild Moisture Sun SPF 50+ PA++++
він дасть шкірі природне сяйво, а 10 форм гіалуронової кислоти у складі різної молекулярної ваги тільки посилять зволожуючий ефект. Містить фільтри нового покоління Uvinul A Plus, Uvinul T 150, Tinosorb M, Iscotrizinol/Uvasorb HEB.
Як ви вже впевнились, гідних вашої уваги засобів до 1000 грн у продажу є достатньо, вам потрібно лише обрати той, що стане кращим саме для вашого обличчя.
Сподіваємось, що рекомендації та відгуки покупців, з якими ми поділились з вами, допоможуть запобігти помилок і ваша шкіра буде захищена.
Якщо вам потрібна допомога у підборі сонцезахисного крему, телефонуйте 0 (800) 330 918, і ми вас проконсультуємо.